czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 6 października 2005
  • wyświetleń: 1565

Zabawa Andrzejkowa w Domu Działkowca

Reklama

Zabawa Andrzejkowa w Domu Działkowca
fot. internet


Zarząd Rodzinnego Ogrodu Działkowego "Relaks" w Czechowicach - Dziedzicach zaprasza mieszkańców bloku nr 9 przy ul. Krzanowskiego do wspólnej zabawy 26 listopada z okazji 20 lecia rozpoczęcia zasiedlania bloku - w Domu Działkowca na terenie Ogrodu. Oprawę muzyczną zapewni zespół Duo – Krzyś. Zabawa rozpocznie się o godzinie 19.00 w Domu Działkowca na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Relaks”. Nie zabraknie dobrej zabawy, miłej i ciepłej atmosfery, smacznego jedzenia i atrakcji. Niestety liczba miejsc ograniczona.

Wstęp to 90 zł od pary. Zapisy prowadzone będą do 15 października i połączone będą z wpłatą zaliczki w kwocie 20 zł lub całości i pobraniem biletu wstępu. W przypadku wpłaty zaliczki – wpłata pozostałej kwoty wraz z pobraniem biletu wstępu do 15 listopada u Wiesława Mnicha po telefonicznym uzgodnieniu - tel. 0 603 067 422.

Wiesław Mnich

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.