czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 11 marca 2015
  • 6 października 2015
  • wyświetleń: 6904

Konkurs: Czechowice w obiektywie

Za nami:

Posiadasz w swoim archiwum zdjęcia najpiękniejszych miejsc i najważniejszych wydarzeń z życia Czechowic-Dziedzic? Weź udział w otwartym konkursie fotograficznym "Czechowice-Dziedzice - miasto z zapałem".

Reklama

Fotografie nadesłane na konkurs mają upowszechniać pozytywny wizerunek gminy i wpisywać się w hasło "miasto z zapałem". Przewidziane są atrakcyjne nagrody oraz udział najlepszych prac w wystawie pokonkursowej. Termin nadsyłania prac upłynie 30 października.

Konkurs ma zachęcić i zmotywować mieszkańców do odkrywania i uwieczniania na fotografiach naszej gminy. Uczestniczyć może w nim każdy, zarówno amator, jak i profesjonalista. Zapraszamy mieszkańców do odkrywania uroków gminy, malowniczych krajobrazów, zabytków, chwytania unikalnych momentów, gry świateł i cieni.

Jedynym warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zgłoszenie maksymalnie 6 zdjęć, które należy dostarczyć (bądź przesłać), uprzednio wywołane w formacie 20x30 cm oraz zapisane w formacie JPG na nośniku elektronicznym (płyta CD lub DVD) w rozdzielczości 3000x2000 pikseli, przy jakości min. 300 dpi do Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach, Wydział Promocji, Plac Jana Pawła II 1, 43-502 Czechowice-Dziedzice z dopiskiem "Konkurs Fotograficzny".

Informacji dotyczących konkursu udziela: Wydział Promocji Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach, tel. (32) 214-71-89, e-mail: wp@um.czechowice-dziedzice.pl.

Regulamin konkursu fotograficznego "Czechowice-Dziedzice okiem obiektywu"
Karta zgłoszenia do konkursu fotograficznego "Czechowice-Dziedzice okiem obiektywu"

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.