czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 12 marca 2015
  • wyświetleń: 2383

Pomóż SP 7 - zagłosuj na lalę

Szkoła Podstawowa nr 7 w Czechowicach-Dziedzicach bierze udział w ogólnopolskim konkursie "Wszystkie kolory świata" na "najbardziej oryginalną laleczkę". Nagrodą jest koncert Majki Jeżowskiej!

Reklama

Majka Jeżowska
Majka Jeżowska wspiera akcję UNICEF "Wszystkie kolory świata". · fot. www.facebook.com/UNICEFwszystkiekoloryswiata


W ramach programu edukacyjnego, który odbył się w styczniu i lutym tego roku w Szkole Podstawowej nr 7, dzieci zapoznały się z sytuacją swoich rówieśników w Afryce i Sudanie Południowym oraz uszyły szmaciane laleczki Unicef. Lalki, które powstały w ramach akcji następnie zostały sprzedane, a dochód przeznaczano na zakup szczepionek dla dzieci w Sudanie Południowym.

Jednak moment sprzedaży lalki nie oznacza końca akcji związanej z tworzeniem lalek. Na oficjalnym fanpage projektu "Wszystkie Kolory Świata" na portalu społecznościowym Facebook prowadzone jest głosowanie na najbardziej niezwykłą "szmaciankę". Nagrodą jest koncert Majki Jeżowskiej w zwycięskiej szkole. W konkursie czechowicką szkołę reprezentuje laleczka Zuzia.

laleczka Zuzia
Laleczka Zuzia reprezentuje Szkołę Podstawową nr 7 w konkursie "Wszystkie kolory świata". · fot. SP nr 7


- Aby zagłosować na naszą laleczkę, należy się zalogować na swoim koncie Facebook, następnie wyszukać aplikację "Wszystkie kolory świata", na mapie odszukać Czechowice-Dziedzice i oddać głos na naszą lalkę. Jesteśmy jedyną placówką w naszym mieście, która bierze udział w tym konkursie i bardzo liczymy na waszą pomoc. Z góry dziękujemy! - informują wdzięczni uczniowie i nauczyciele "Siódemki".

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.