Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 marca 2015
  • wyświetleń: 4175

Nagrody dla sportowców i trenerów

W czwartek, 12 marca miało miejsce uroczyste wręczenie Nagród Burmistrza Czechowic-Dziedzic za osiągniecie wysokich wyników sportowych.

Nagrody dla sportowców i trenerów wręczali burmistrz Marian Błachut, zastępca burmistrza Maciej Kołoczek, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Bergel i Bartłomiej Fajfer oraz przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Miejskiej Alicja Ogiegło.

Nagrody Burmistrza dla sportowców i trenerów
Nagrody Burmistrza dla sportowców i trenerów zostały rozdane. · fot. UM Czechowice-Dziedzice


Nagrody otrzymali:

Zawodnicy/zawodniczki:

  • Damian Kulig (Wojewódzkie Zrzeszenie Niepełnosprawnych "START"- sekcja podnoszenie ciężarów - za I miejsce Indywidualne Mistrzostwa Polski, I miejsce Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów, I miejsce Otwarte Mistrzostwa Słowacji - Regionalny Puchar Europy)
  • Katarzyna Borgieł (Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - sekcja kajakarstwa - za III miejsce w konkurencji K-1 X 3 na Mistrzostwach Polski w Zjeździe Kajakowym i II miejsce Mistrzostw Polski w Maratonie w konkurencji K-2 w kategorii juniorek)
  • Izabella Borgieł (Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - sekcja kajakarstwa - za III miejsce na Mistrzostwach Polski w Zjeździe Kajakowym w konkurencji K-1 X 3 i II miejsce Mistrzostw Polski w Maratonie w konkurencji K-2 w kategorii juniorek)
  • Kamil Klimca (Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - sekcja kajakarstwa - za II miejsce Mistrzostw Polski w Zjeździe Kajakowym w konkurencji K-1 juniorów)
  • Jakub Gola (Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - sekcja kajakarstwa - za III miejsce Mistrzostw Polski Juniorów w konkurencji C-2)
  • Mateusz Borgieł (Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - sekcja kajakarstwa - za II miejsce zajęte na Długodystansowych Mistrzostwach Polski w konkurencji C-1, III miejsce Mistrzostw Polski Juniorów w konkurencji C-1 oraz III miejsce Mistrzostw Polski Juniorów w konkurencji C-2)
  • Dominik Starowicz (Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - sekcja kajakarstwa - za II miejsce Mistrzostw Polski w Maratonie w konkurencji K-2 w kategorii juniorów młodszych)
  • Sebastian Kapias (Black Devils Sport Club - MMA - za II miejsce w Pucharze Polski)
  • Bartłomiej Faruga (Black Devils Sport Club - MMA - za II miejsce w Pucharze Polski)


Trenerzy:

  • Magdalena Żaczek, Jakub Cebula, Krzysztof Dudek (Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - sekcja kajakarstwa) za prowadzenie szkolenia zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe w krajowym współzawodnictwie sportowym,
  • Artur Nawaryński (Black Devils Sport Club - MMA) za prowadzenie szkolenia zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe w krajowym współzawodnictwie sportowym,
  • Jan Kobędza, Miłosz Jarczok, Wioleta Homa (Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "LUKS" Zabrzeg - sekcja lekkiej atletyki) za prowadzenie szkolenia zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe w krajowym współzawodnictwie sportowym.


Nagrody zostały przyznane na podstawie Uchwały XL/357/13 Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach z dnia 16 lipca 2013 r. w sprawie szczegółowych zasad, warunków, trybu przyznawania nagród i wyróżnień, ich rodzajów oraz wysokości za osiągniecie wysokich wyników sportowych.

BM / czecho.pl, źródło: www.um.czechowice-dziedzice.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.