czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 15 marca 2015
  • wyświetleń: 13033

4 osoby ranne w wypadku na DK-1

W niedzielę wczesnym rankiem na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 1 oraz ulicy Węglowej doszło do wypadku. W zdarzeniu ucierpiały cztery osoby. Sprawca miał 1,5 promila..

Reklama

Wypadek na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach - 15.03.2015 · fot. OSP Czechowice, facebook


Do zdarzenia doszło tuż po 6.00. Z ustaleń policji wynika, że 28-letni czechowiczanin kierujący Daewoo Leganzą, w czasie skrętu w lewo nie zastosował się do czerwonego sygnału i zderzył się z prawidłowo jadącymi na wprost: Citroenem, kierowanym przez 61-letniego obywatela Słowacji oraz Skodą Yeti, którą kierowała 40-letnia Słowaczka.

W wyniku zderzenia kierowca citroena doznał złamania żeber, odmy płucnej i ogólnych potłuczeń ciała. Trafił do szpitala. Do szpitala przewieziono także kierującą skodą i 44-letniego pasażera tego pojazdu, którzy po badaniach opuścili szpital.

Sprawca został zatrzymany. Dzisiaj usłyszał zarzuty. Za spowodowanie wypadku drogowego w stanie nietrzeźwości może mu grozić do 4,5 roku więzienia.

Świadków tego wypadku prosimy o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 17, tel. 33 812-12-30 lub najbliższą jednostką Policji - nr alarmowe 997, 112.

aka / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.