czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 18 marca 2015
  • wyświetleń: 1344

Powiat bielski w obiektywie

Ukazał się właśnie album "Powiat bielski w obiektywie". Znalazły się w nim zdjęcia z I Powiatowego Konkursu Fotograficznego "Powiat bielski w obiektywie".

Reklama

Obok nagrodzonych i wyróżnionych zdjęć w albumie znalazły się również krótkie informacje o każdej z dziewięciu gmin powiatu m.in Czechowic-Dziedzic i Bestwiny wraz z fotografiami podkreślającymi charakter danej gminy.

-Powiat bielski z roku na rok coraz mocniej przyciąga turystów, zachęcając nie tylko do jednodniowych wycieczek, ale także do dłuższego wypoczynku. Powiat bielski- brama dla Beskidu Śląskiego i Beskidu Małego - jest wyjątkowo atrakcyjnie położony. Zalesione wzgórza i wzniesienia pocięte wyżłobieniami czystych potoków, liczne stawy hodowlane (w kaniowskich stawach wyhodowano "wigilijnego" karpia królewskiego), dobry klimat chronionych obszarami lasów. W te piękne krajobrazy trafnie wkomponowane
są nie tylko zabytki, ale również współczesne obiekty turystyczne i przemysłowe
- pisze we wstępie albumu starosta bielski Andrzej Płonka.

wak / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.