czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 22 marca 2015
  • wyświetleń: 1419

Dzień kariery w LO Skłodowskiej

Realizacja projektu "Równe szanse nabywania umiejętności zwiększających poziom zatrudnialności", Program Erasmus+, akcja 2 - "Partnerstwa strategiczne" w Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie obejmuje cykliczne wydarzenia. Pozwalają one uczniom zweryfikować wyobrażenia o wymarzonym zawodzie, zapoznać się w praktyce z jego specyfiką oraz pozyskać informacje o wymaganym wykształceniu, umiejętnościach czy predyspozycjach niezbędnych do jego wykonywania.

Reklama

W czwartek, 19 marca w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie odbył się "Dzień Kariery". W pierwszej części, która została przeprowadzona w MDK, można było wysłuchać następujących prelekcji: p. Joanny Kuboszek, prezesa zarządu Akademii Technologii, dyrektora biura neronIT Sp. z o.o., nt. "Motywacja i coaching w biznesie", p. Piotra Kuboszka - prezesa zarządu neronIT, certyfikowanego Project Managera, nt. "Droga do sukcesu".

Następnie p. Rafał Rojekz Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej przybliżył problem "Jak wejść na rynek pracy?". Po wykładach młodzież przeszła do liceum, gdzie w małych grupach spotkała się z ludźmi sukcesu. W szkole gościli: p. Maria Koutny, p. Grzegorz Kotowicz, p. Bartłomiej Płachno, p. Roman Dzida, p. Michał Skwark.http://www.2011.czecho.pl/public/admin/gfx/btn_zapisz.gif

LO im. Marii Skłodowskiej-Curie / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.