czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 20 marca 2015
  • wyświetleń: 2813

Nie zachował ostrożności i uciekł

W środę, 18 marca w godzinach porannych na skrzyżowaniu ul. Niepodległości i Mickiewicza doszło do kolizji. Kierujący Suzuki Grand Vitara nie zachował ostrożności i uderzył w tył przepuszczającego pieszych Nissana, po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Policja prosi o kontakt świadków kolizji.

Reklama

Do zdarzenia doszło w środę o godzinie 8.30. 39-letnia kierująca Nissanem zatrzymała się przed przejściem dla pieszych, aby ustąpić pieszym pierwszeństwa. Jadący za nią kierowca srebrnego Suzuki Grand Vitara nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na tył jej pojazdu. Po zderzeniu sprawca odjechał z miejsca kolizji.

Czynności zmierzające do ustalenia sprawcy prowadzą policjanci z komisariatu policji w Czechowicach-Dziedzicach. Świadkowie zdarzenia lub osoby mające informacje o sprawcy proszeni są o kontakt z komisariatem policji w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Łukasiewicza 4, tel. (32) 214-88-10.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.