czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 20 marca 2015
  • wyświetleń: 2584

Trwa policyjna akcja "Prędkość"

Za nami:

W piątek od wczesnych godzin rannych w całym województwie śląskim trwa policyjna akcja "Prędkość". W działaniach ukierunkowanych na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, biorą także udział mundurowi z pszczyńskiej drogówki. Policjanci przypominają, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn zdarzeń drogowych.

Reklama

Policja, kontrola, prędkość, radar
Trwa policyjna akcja "Prędkość". · fot. Oskar Piecuch / czecho.pl


Akcja jest prowadzona pomiędzy godziną 6.00 a 22.00. Lokalizacja punktów pomiaru prędkości wynika z bieżących analiz stanu bezpieczeństwa na drogach powiatu pszczyńskiego. Policjanci w działaniach wykorzystują wszystkie dostępne urządzenia do pomiaru prędkości. Mundurowi sprawdzają prędkość z jaką poruszają się kierowcy, kontrolują ich stan trzeźwości oraz sprawdzają wyposażenie samochodu i wymagane dokumenty.

Na pobłażanie w tym dniu nie mogą liczyć kontrolowani kierujący oraz pasażerowie, którzy nie przestrzegają przepisów wynikających z Prawa o ruchu drogowym.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.