
Wiadomości
- 19 października 2005
- wyświetleń: 1579
Uważajcie na komórkę
Ginie coraz więcej telefonów komórkowych. Policja apeluje o ostrożność. Winni są często sami właściciele komórek, którzy są po prostu nieostrożni - mówi Elwira Jurasz z bielskiego biura prasowego. W ostatni poniedziałek do kradzieży telefonu komórkowego doszło w Czechowicach-Dziedzicach na ulicy Polnej. Aparat miał wartość około 400 złotych.
W ostatnim czasie doszło do kilku zuchwałych kradzieży telefonów komórkowych, których właścicielami są osoby nastoletnie. Mechanizm działania sprawców jest za każdym razem bardzo podobny. - Pod pretekstem przeprowadzenia krótkiej rozmowy lub wysłania SMS-a - proszą ofiarę o udostępnienie telefonu. Chcąc utrzymać się w posiadaniu przywłaszczonej rzeczy, grożą pokrzywdzonemu użyciem przemocy i oddalają się z łupem w nieznanym kierunku - wyjaśnia oficer prasowy Elwira Jurasz.
Więcej, czytaj w papierowym wydaniu Echa.
Więcej, czytaj w papierowym wydaniu Echa.
ZOBACZ TAKŻE

Pijana kobieta nie chciała opuścić miejskiego autobusu. Musieli interweniować strażnicy miejscy

Pędził 130 km/h w obszarze zabudowanym. Kierowca BMW nie uniknął surowej kary

6 marcaMożna zostać ratownikiem najstarszej i największej organizacji humanitarnej. Przed nami nabór

[FOTO] Interwencja strażaków przy ul. Mazańcowickiej. Sytuacja była niebezpieczna

Wyciek gazu przy jednym z domów przy ul. Potocznej. Interweniowali strażacy

Gorący temat[FOTO, WIDEO] Pożar owianej złą sławą starej owczarni w Bielowicku. To "katownia" mafii
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.