czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 25 marca 2015
  • wyświetleń: 1022

Dzień przedsiębiorczości w liceum

Za nami:

25 marca w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie odbędzie się "Dzień Przedsiębiorczości" - XII edycja programu pod patronatem Prezydenta Rzeczpospolitej.

Reklama

Wydarzenie to jest m. in. elementem realizacji projektu: "Równe szanse nabywania umiejętności zwiększających poziom zatrudnialności."

Tego dnia licealiści wezmą udział w jednodniowych praktykach zawodowych w wybranym miejscu pracy m.in. : w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej, Szpitalu Powiatowym w Pszczynie, Straży Pożarnej w Bielsku-Białej, gabinetach weterynaryjnych w Jawiszowicach i Czechowicach-Dziedzicach, Centrum Budowlanym AKCESS w Czechowicach-Dziedzicach, przedszkolach, bankach.

Dzięki udziałowi w "Dniu Przedsiębiorczości" uczniowie: uświadomią sobie związek między wykształceniem a karierą zawodową, znajdą pomoc w podejmowaniu trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej, będą mieli możliwość porównania swojego wyobrażenia o danym zawodzie czy stanowisku pracy z rzeczywistością, zapoznają się z organizacją i zarządzaniem firmą, poznają wymagania stawiane pracownikom na różnych stanowiskach w danej branży, przekonają się o znaczeniu relacji interpersonalnych dla dobrego funkcjonowania w miejscu pracy.

aka / czecho.pl

źródło: LO im. Marii Skłodowskiej-Curie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.