czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 25 marca 2015
  • wyświetleń: 2389

Objazd na ulicy Łukasiewicza

W środę 25 marca ruszają prace naprawcze na przejeździe kolejowym w ciągu ulicy Łukasiewicza w Czechowicach-Dziedzicach. Dla mieszkańców będzie to oznaczało konieczność korzystania z objazdu.

Reklama

Jak wynika z informacji przesłanej przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. prace związane z naprawą nawierzchni kolejowej potrwają do 1 maja bieżącego roku. W związku z remontem torowiska oraz samego przejazdu kolejowego w ciągu ulicy Łukasiewicza, przejazd przez tory zostanie wyłączony zarówno z ruchu samochodowego, jak i pieszego.

Od 25 marca do 1 maja samochody będą się poruszały wyznaczonym objazdem, który poprowadzono ulicami: Łukasiewicza, Prusa, Barlickiego, Kraszewskiego oraz Pionkową (mapka objazdu poniżej).

PKP zapewnia, że prace remontowe przyczynią się do poprawy bezpieczeństwa ruchu kolejowego i drogowego oraz lepszego komfortu jazdy na przejeździe kolejowym.

Łukasiewicza, objazd
Objazd na ulicy Łukasiewicza · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.