czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 2 kwietnia 2015
  • 12 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 6993

Czechowice walczą o plac zabaw!

Gmina Czechowice-Dziedzice przystąpiła do konkursu "Podwórko Nivea", w ramach którego wybranych zostanie w Polsce 40 lokalizacji, gdzie powstaną podwórka ufundowane przez Nivea. Lokalizację dla czechowickiego placu zabaw zaplanowaliśmy przy Przedszkolu Publicznym nr 6 przy ulicy Szwajcarska Dolina.

Planowane place zabaw, które powstaną w zwycięskich gminach, będą zawierać: multi zestaw kaskada, tunel rurowy królicza norka, piaskownice z daszkiem, huśtawkę ważkę, tzw. kiwak dwuosobowy, grę balance, skakankę, grę w klasy, huśtawkę wahadłową, zjeżdżalnie, karuzele z siedziskami, huśtawkę bocianie gniazdo, kosz na śmieci, ławki, tarczę do rzucania, stojak rowerowy oraz piaskową nawierzchnię.

Głosowanie w konkursie rozpocznie się w kwietniu i potrwa do końca maja. W lokalizacjach, na które zostanie oddanych najwięcej głosów powstaną place zabaw. Każdego dnia można oddać jeden głos. Głosowanie odbywa się za pośrednictwem strony internetowej konkursu.

Swój głos oddasz na stronie www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/podworko?dpl=deeplink-podworko%29

W konkursie zwyciężą te lokalizacje, które otrzymają największą liczbę głosów od Internautów. Nasza wygrana zależy więc wyłącznie od liczby naszych głosów! Głosy można oddawać codziennie.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.