czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 5 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 3513

Pociąg do stacji Forma z Aminem

W czwartek 23 kwietnia do "Pociągu do stacji Forma" wsiądzie Amin Fakhari, aby wraz z Elżbietą Zarębską promować zdrowe i racjonalne odżywianie oraz aktywność fizyczną dzieci.

W strefie aktywności fizycznej zaplanowano gry i zabawy psychoruchowe, "Radosny ruch przy muzyce", oraz zajęcia taneczne typu Hip-Hop. W grach i zabawach ruchowych udział wezmą uczniowie, oraz przedszkolaki Gimnazjum, oraz Przedszkola Katolickiego.

Pociąg do stacji Forma


"Amin, przyjaciel dzieci" - to nowy program kulinarny o charakterze charytatywnym. Jego założeniem są spotkania w szkołach w całym województwie śląskim, na których poruszane zostaną tematy zdrowego żywienia, a do przygotowywanych dań używane będą wyłącznie świeże i pełnowartościowe produkty.

Czwarta stacja naszego pociągu adresowana jest do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Pociąg nasz zatrzyma się 23 kwietnia w Parku Miejskim (Lasek) startujemy godzina 13:30 przy złych warunkach pogodowych impreza zostaje przeniesiona na salę gimnastyczną Gimnazjum i Przedszkola Katolickiego w Czechowicach-Dziedzicach.

Szkoły i przedszkola zainteresowane udziałem w akcji prosimy o kontakt telefoniczny Elżbieta Zarębska 604-248-845.

aka / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.