czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 7 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 1961

Wieniawskiego: wymiana wodociągu

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Czechowicach-Dziedzicach Sp. z o.o. informuje, że 7 kwietnia rozpoczęto wymianę wodociągu w rejonie ulicy Wieniawskiego.

Wykonawcą zadania "Wymiana sieci wodociągowej wraz z przyłączami w rejonie ul. Wieniawskiego w Czechowicach-Dziedzicach", będzie wybrana w przetargu firma F.U. KAWALEREK z Czechowic-Dziedzic.

Wymianie podlegać będą (po istniejącej trasie) odcinki sieci wodociągowej wykonanej z rur azbestowo-cementowych. Wymienione zostaną one na nowoczesne rury z PE. Modernizacja sieci wodociągowej współfinansowana jest z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

- W związku z planowaną inwestycją nastąpią utrudnienia w dojazdach do posesji oraz mogą wystąpić chwilowe braki w dostawie wod
y - mówi prezes PWIK Andrzej Rzepka. - Za utrudnienia przepraszamy.

W przypadku jakichkolwiek uwag do wykonawstwa oraz w celu uzyskania dodatkowych informacji o modernizacji, PWiK zaprasza do siedziby Przedsiębiorstwa w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Legionów 85. Można też dzwonić pod numer 32 733-34-40.

aka / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.