czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 24 października 2005
  • wyświetleń: 1141

Pobił policjanta

Reklama

W niedzielę policjanci komisariatu w Czechowicach-Dziedzicach przedstawili zarzut naruszenia nietykalności cielesnej i znieważenia interweniujących funkcjonariuszy 28-letniemu Rafałowi K.

Policjanci wezwani zostali na interwencję do jednego z mieszkań przy ulicy Traugutta w sobotę o godzinie 20.00. Zastali tam awanturującego się, nietrzeźwego mieszkańca Czechowic. Widok umundurowanych funkcjonariuszy bynajmniej nie ostudził agresji sprawcy. Rzucił się on na jednego z policjantów, kopnął go w brzuch i rękę, po czym zaczął go gwałtownie odpychać.

Policjanci szybko obezwładnili napastnika. Badanie alkomatem wykazało, że miał we krwi 2,5 promila alkoholu, umieszczono go w Izbie Wytrzeźwień. W wyniku zdarzenia funkcjonariusz doznał skręcenia nadgarstka prawej ręki.

Wczoraj podejrzany przyznał się do zarzucanych mu czynów i dobrowolnie poddał się karze jednego roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na okres trzech lat.

Policja Bielsko

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.