Wiadomości

  • 14 kwietnia 2015
  • 22 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 26501

Kuchenne rewolucje w Bestwince

Po raz kolejny Magda Gessler odwiedziła nasz region. Tym razem gościła w Bestwince koło Czechowic-Dziedzic, gdzie postanowiła wspomóc lokal "Polskie ranczo". Efekty jej pracy zobaczyliśmy w czwartek w kolejnym odcinku "Kuchennych rewolucji". Wygląda na to, że w naszej okolicy powstała kolejna godna polecenia restauracja z ciekawym menu.

Magda Gessler, Polskie Ranczo, Bestwinka
Magda Gessler w "Polskim Ranczu" w Bestwince · fot. TVN


Znana restauratorka od lat pomaga właścicielom lokali, obserwuje, doradza i proponuje metody rozwiązywania problemów. W tym celu przyjechała również do Bestwinki, gdzie spędziła kilka dni. Dominik, miejscowy biznesmen na początku lat dziewięćdziesiątych otworzył tu piwiarnię. Niedługo potem postanowił swój "Szałas piwny" rozbudować i zamienić go w klimatyczną restaurację o nazwie "Ranczo". Niestety, pomimo poczynionych inwestycji i zmian, mieszkańcy restaurację wciąż traktowali jak piwiarnię.

Pan Dominik zatrudnił doświadczonego szefa kuchni, który pracował i w sopockim "Grand Hotelu", gotował też na statkach zagranicznych armatorów. W zarządzanie restauracją zaangażował się również jego syn Michał, który wymyślał co raz to nowe plany poprawy sytuacji - wszystko bez skutku. Gości jednak brakowało, a mnożące się problemy niszczyły relacje między ojcem i synem.

Obydwaj uwierzyli, że uzdrowić sytuację może tylko Magda Gessler. Restauratorka podjęła się tego wyzwania i przyjechała do Bestwinki. Emocji nie brakowało, ale ostatecznie wraz przy pomocy gospodarzy zmieniła wizerunek lokalu, subtelnie zmieniła charakter jego wnętrza i wprowadziła nowe pozycje w menu, między innymi: pierożki z bulionem wołowym, stek podane na rozgrzanych kamieniach oraz sałatkę piwną. Te pozycje spodobały się już pierwszym gościom, więc nic dziwnego, że ta rewolucja została uznana za udaną.

Odcinek można obejrzeć na stronie: http://player.pl/programy-online/kuchenne-rewolucje-odcinki,114/odcinek-7,S11E07,49942.html

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.