czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 16 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 2161

Przedszkolaki z wizytą u burmistrza

Końcem marca "maluszki" - najmłodsza grupa dzieci z przedszkola nr 8 - przyszły z wizytą do burmistrza Czechowic-Dziedzic Mariana Błachuta, aby złożyć życzenia Wielkanocne, a przy okazji zobaczyć miejsce pracy osób, które dbają o nasze miasto.

dzieci z Przedszkola nr 8
Wielkanocne spotkanie dzieci z Przedszkola nr 8 z burmistrzem Czechowic-Dziedzic. · fot. Publiczne Przedszkole nr 8


Podczas spotkania dzieci wręczyły burmistrzowi oraz Naczelnik Ochrony Środowiska i Rolnictwa Bernadecie Klimek tradycyjnego, wielkanocnego baranka. Dzieci wykonały również piękne kartki świąteczne, a panie nauczycielki przygotowały urocze dodatki na wielkanocny stół. Dzieciom bardzo podobało się spotkanie, ponieważ były bardzo zaangażowane w jego organizację. Oprócz wykonanych prezentów, jedna z dziewczynek - Eliza - recytowała piękny wierszyk pt. "Pisanki".

- Pogoda w tym dniu nie dopisała, jednak burmistrz był bardzo wzruszony, że tak maleńkie dzieci wykonały tak wielki trud aby przyjść do Urzędu Miejskiego w tak niesprzyjającą pogodę by móc złożyć życzenia - mówi Joanna Siudak, opiekunka grupy. - Maluszki z uśmiechem na twarzy i ogromnymi pudłami cukierków wróciły do przedszkola. Za spotkanie, serdeczność i poświęcony nam czas bardzo dziękujemy.

Publiczne Przedszkole nr 8

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.