czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 22 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 1093

ZSTiL u lokalnych przedsiębiorców

W dniach 15 i 21 kwietnia cztery klasy Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych w Czechowicach-Dziedzicach: 2Lg, 3Lg, 3Tb i 2Ta pod opieką nauczycieli: S. Dyla, W. Kosińska i E. Seniow odwiedzili przedsiębiorstwo Eaton Automotive Systems w Bielsku-Białej.

Eaton to działająca na wielu polach spółka, specjalizująca się w dostawie energooszczędnych rozwiązań, które pomagają klientom efektywnie zarządzać zasilaniem elektrycznym, hydraulicznym i mechanicznym. Korporacja Eaton zlokalizowała na terenie Polski trzy zakłady produkcyjne oraz dwa oddziały sprzedaży. Dwa zakłady produkcyjne umiejscowione w Bielsku-Białej oraz w Tczewie produkują podzespoły dla potrzeb przemysłu motoryzacyjnego.

Po krótkim wykładzie na temat funkcjonowania korporacji Eaton uczniowie odwiedzili wydział produkcyjny, laboratorium i magazyn wyrobów gotowych, gdzie mogli zweryfikować swą teoretyczną wiedzę z rozwiązaniami praktycznymi. Umiejętność wykorzystania swej wiedzy w praktyce daje młodym ludziom przewagę na konkurencyjnym rynku pracy, co potwierdza zasadność organizowania tego typu wycieczek.

Uczniowie i opiekunowie dziękują przedstawicielom firmy Eaton za profesjonalną wycieczkę.

S. Dyla, M. Kopeć i E. Seniow

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.