czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 26 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 2012

Uczniowie Liceum w Szkole Policji

W czwartek, 16 kwietnia w ramach projektu "Równe szanse nabywania umiejętności zwiększających poziom zatrudnialności", Program Erasmus+, akcja 2 "Partnerstwa strategiczne", grupa 24 uczniów z LO im. Marii Skłodowskiej-Curie odwiedziła Szkołę Policji w Katowicach.

Uczniowie LO w Szkole Policji - 16.04.2015 · fot. LO im. Marii Skłodowskiej-Curie


Uczniowie mogli się poczuć w tym dniu jak przyszli studenci tej szkoły. Wzięli udział w zajęciach z pomocy przedmedycznej na których mieli okazję zapoznać się z działaniem nowoczesnego urządzenia medycznego, służącego do przeprowadzania zabiegu defibrylacji serca - AED. W kolejnym bloku zajęciowym zostali zapoznani z uzbrojeniem w polskiej policji, pozyskali również informacje z zakresu kryminalistyki, w tym zabezpieczania i przechowywania śladów. Brali także udział w zajęciach związanych z przeprowadzaniem interwencji oraz odwiedzili Salę Tradycji Szkoły Policji w Katowicach.

LO im. Marii Skłodowskiej-Curie

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.