Wiadomości

  • 27 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 5039

Uczniowie wyróżnieni przez Kuratora

W Bielsku-Białej odbyła się Gala Laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów gimnazjów organizowana przez Kuratorium Oświaty w Katowicach. Na uroczystości czechowicką ziemię reprezentowali Dyrekcja oraz pięcioro uczniów Katolickiego Gimnazjum w Czechowicach-Dziedzicach, którzy uzyskali tytuł laureata w tegorocznych konkursach.

Uczniowie Katolickiego Gimnazjum
Uczniowie Katolickiego Gimnazjum wyróżnieni przez Śląskiego Kuratora Oświaty - 14.04.2015. · fot. Gimnazjum Katolickie


Katarzyna Jaromin zdobyła tytuł laureata z fizyki, a Mateusz Kieloch, Mateusz Romańczuk, Tomasz Zuber i Paweł Gęszka z historii. Ponadto Tomasz Zuber jest także finalistą z fizyki.

Śląski Kurator Oświaty Stanisław Faber gratulował uczniom sukcesów oraz wręczył wyróżnionym zaświadczenia zwalniające z danego zakresu egzaminu gimnazjalnego. Listy gratulacyjne za wysokie osiągnięcia w pracy dydaktycznej otrzymały także Dyrektor Szkoły Anna Tomanek-Puda oraz nauczyciele Czesława Zajączkowska i Zofia Barzyk.

BM / czecho.pl

źródło: Gimnazjum Katolickie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.