Wiadomości

  • 28 kwietnia 2015
  • 1 maja 2015
  • wyświetleń: 19119

Nowy lokal w miejscu McDonald's

W kwietniu w miejscu dawnej restauracji McDonald's w Czechowicach-Dziedzicach, przy DK-1, w sąsiedztwie stacji paliw Lukoil otwarto nowy lokal - Restaurant & Drive "Road House".

restauracja drive
Restaurant & Drive "Road House" · fot. czecho.pl


Na początku lutego na drzwiach wejściowych do czechowickiego restauracji McDonald's (istniejącej od 1995 roku) pojawiła się informacja, że lokal jest nieczynny z przyczyn technicznych. Równocześnie z budynku zniknęły wszystkie inne znaki, w tym logo, informujące, że w tym znajdował się punkt. Informacja o lokalizacji restauracji została zdjęta także ze strony internetowej McDonald's. Firma nie chciała jednak komentować tej sprawy.

Z nieoficjalnych informacji wynikało, że otwarty w tym miejscu będzie nowy lokal. Ta wiadomość potwierdziła się w kwietniu, kiedy otwarty został Restaurant & Drive "Road House". Wnętrze lokalu zmieniło się nieznacznie, w obiekcie pozostały między innymi te same meble.

Zmiany można natomiast zauważyć w menu, chociaż lokal - podobnie jak jego poprzednik - serwuje dania typu fast food. W nowym punkcie zjemy między innymi burgery, tortille, kurczaki, frytki i sałatki.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.