czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 25 października 2005
  • wyświetleń: 1024

Fotografie Mai

Reklama

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia kolejnej wystawy w Galerii „Ex Libris” Miejskiej Biblioteki Publicznej. Tym razem ściany galerii zdobią fotografie Mai Gruszki z Czechowic-Dziedzice.

Maja Gruszka - absolwentka wydziału dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Fotografią zajmuje się od 7 lat. Swoje pierwsze zdjęcie – był to zachód słońca - „pstrykła”, gdy miała 6 lat. Fascynują ją przygoda i podróże. W 2002 roku odwiedziła Zambię, dwa lata później Rumunię, w tym roku była w Krymie. Na wystawie w Galerii „Ex Libris” można obejrzeć zdjęcia z wszystkich podróży. Po raz pierwszy pokazane są zdjęcia z Krymu.

Kocha to co robi, sprawia jej to dużą satysfakcje. – To jest taki moment, który trudno opisać, jakieś złamanie światła, mgnienie powieki – wtedy chwytam za aparat i ten ulotny fragment rzeczywistości już jest na papierze – mówi Maja. Swoją fotograficzną pasję przejęła po ojcu. Teraz Maja wraz z chłopakiem wyjechała do Irlandii.

KaP

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.