czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 30 października 2005
  • wyświetleń: 1033

Akcja Znicz 2005 trwa

Akcja Znicz 2005 trwa


Ponad tysiąc policjantów, kilkadziesiąt radiowozów, kaskadowe pomiary prędkości - to tylko niektóre ze środków, jakie śląska policja stosuje w czasie akcji Znicz 2005.
Jak mówi podinspektor Grzegorz Tabinowski ze śląskiej drogówki, oprócz funkcjonariuszy, na naszych drogach obecni są także "elektroniczni przyjaciele" policji. www.download.radiomega.pl/newsy_sound/2080_001.mp3 class=dodaj target=_blank>(posłuchaj)

Ale nie tylko prędkość sprawdzają policjanci. W ruch poszły alkomaty, a na drogach oprócz policji, są też lotne patrole inspekcji ruchu drogowego. Inspektorzy będą pilnować, żeby kierowcy Tirów przestrzegali zakazu poruszania się po drogach. www.download.radiomega.pl/newsy_sound/2080_002.mp3 class=dodaj target=_blank>(posłuchaj)

Oprócz policji z drogówki i prewencji, porządku na śląskich drogach i wokół cmentarzy pilnują strażnicy miejscy.

Radio Mega FM

-----------------------

Informacja z 2005-10-27

Rozpoczęła się policyjna akcja Znicz

Dzień Wszystkich Świętych dopiero we wtorek, jednak już dzisiaj (piątek) rozpoczyna się policyjna akcja "Znicz", która ma na celu przede wszystkim ograniczyć liczbę wypadków drogowych. Poza tym policjanci chcą utrzymać stałą przejezdność tras komunikacyjnych oraz dróg dojazdowych do cmentarzy.

Policja przestrzega również przed złodziejami. Wyjeżdżając z domu dobrze jest poprosić sąsiadów, by zwrócili na nie uwagę. Trzeba także usunąć ze skrzynki pocztę, a sprzed drzwi wszelkie gazetki reklamowe.

ups / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.