czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 9 maja 2015
  • wyświetleń: 1654

I miejsce LO Konkursie SElfie+

W kwietniu Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej Curie wzięło udział w konkursie dla beneficjentów programu Erasmus+ Sektora Edukacji szkolnej. Szkoła zaprezentowała swoje działania w ramach realizowanego projektu "Równe szanse nabywania umiejętności zwiększających poziom zatrudnialności", Program Erasmus+, akcja 2-"Partnerstwa strategiczne".

Na specjalnie uruchomionej platformie SElfie+ umieszczano zdjęcia i filmy, dokumentujące działania projektowe. Szkoła postanowiła zgłosić się do udziału w organizowanym Konkursie SElfie+ 2015. Przesłane zostały prace do dwóch kategorii konkursowych: Local Leader SElfie+ (fotografia pokazująca lokalne działania projektowe) - 5 zdjęć oraz Meet Me SElfie+ (prezentacja beneficjenta i realizowanego przez niego projektu w formie materiału filmowego) - film maksymalnie 60 sekundowy.

Uczniowie biorący udział w mini stażu zawodowym
Uczniowie biorący udział w mini stażu zawodowym w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej. · fot. Agnieszka Pieczarko


Do komisji konkursowej nadesłano ponad 200 zdjęć, ale to właśnie liceum czechowickie zdobyło I miejsce w tym ogólnopolskim konkursie. Zwycięskie zdjęcie przedstawia uczniów biorących udział w mini stażu zawodowym w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej. Jego autorką jest absolwentka czechowickiego liceum, Agnieszka Pieczarko, fotograf, która wprawnym okiem uwieczniała wydarzenia z odbywanych staży podczas styczniowej wizyty.

Marta Raś

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.