czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 8 maja 2015
  • wyświetleń: 2389

Dofinansowanie do budowy przyłączy

Do 30 września można składać wnioski o udzielenie dotacji celowej w formie refundacji na dofinansowanie kosztów budowy przyłączy kanalizacyjnych do gminnej kanalizacji sanitarnej realizowanej w ramach projektu pn. "Regulacja gospodarki wodno-ściekowej w Gminie Czechowice-Dziedzice".

Dotacja będzie udzielona do wykonanego przyłącza kanalizacyjnego. O dofinansowanie mogą starać się wszystkie podmioty, a w szczególności osoby fizyczne, wspólnoty mieszkaniowe, osoby prawne, przedsiębiorcy.

Druk wniosku o udzielenie dotacji celowej w formie refundacji na dofinansowanie kosztów budowy przyłączy kanalizacyjnych do gminnej kanalizacji sanitarnej realizowanej w ramach projektu pn. "Regulacja gospodarki wodno-ściekowej w Gminie Czechowice-Dziedzice" jest do pobrania na stronie www.um.czechowice-dziedzice.pl/www_3.0/aktualnosc-1148-wazny_komunikat_dofinansowanie_do.html

Wnioski wraz z wymaganymi załącznikami należy składać w siedzibie Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach (Plac Jana Pawła II 1). Wnioski spełniające wymogi formalne, będą rozpatrywane według kolejności ich wpływu do Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach, a łączna liczba zakwalifikowanych wniosków w roku budżetowym wynikać będzie z kwoty przeznaczonej na ten cel.

Na podstawie pozytywnie zweryfikowanego wniosku zostanie podpisana umowa o udzielenie dotacji. Dotacja podobnie jak przy pierwszym naborze będzie wynosiła 45% kosztów kwalifikowanych zadania brutto, lecz nie więcej niż 1.500,00 złotych.

Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie pod nr telefonu: 32 214-71-04.

aka / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.