Wiadomości

  • 13 maja 2015
  • wyświetleń: 4054

Zbiórka artykułów dla schroniska

Schronisko w Jamrozowiźnie pomaga bezdomnym zwierzętom. Jednak by w odpowiedni sposób zaopiekować się zwierzakami, wolontariusze potrzebują wsparcia w postaci najpotrzebniejszych artykułów.

Fundacja "Sos Animals", która przejęła opiekę nad schroniskiem, organizuje wielką zbiórkę darów i karmy dla zwierząt. Organizowane są również wyjazdy.

- Możemy zająć się fizycznie zwierzakami: wyjść na spacer, zająć się nimi, posprzątać. Szukamy wolontariuszy. Każda para rąk jest w cenie. Jeżeli jest ktoś zainteresowany i chętny, by pomóc tym zwierzakom, prosimy o kontakt pod numerem 723-860-003 - mówią organizatorzy akcji.

Schronisko w Jamrozowiźnie · fot. Fundacja "Sos Animals"


Wśród rzeczy, których najbardziej brakuje w schronisku znalazły się karmy specjalistyczne (dla nerkowców, cukrzyków, dla wrażliwych jelit), koce, kołdry, ręczniki, środki czystości, szmaty do podłóg, mopy, miski dla psów (najlepiej metalowe - są najtrwalsze), smycze, szelki, obroże, legowiska, akcesoria dla kotów, nożyczki do pazurów itp.

Dary można przynosić do sklepu zoologicznego Zoomax znajdującego się w Starej Kablowni w Czechowicach- Dziedzicach lub dzwonić na numer 723-860-003.

BM / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "schronisko" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

schronisko

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "schronisko" podaj