czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 13 maja 2015
  • wyświetleń: 1558

Szkolili się jak celnie strzelać - wideo

Pod czujnym okiem instruktorów bielscy policjanci szkolą swoje umiejętności strzeleckie. Zadania, jakie stawia się policjantom, to przede wszystkim bezpieczne, szybkie i skuteczne posługiwanie się bronią.Trening strzelecki to bardzo ważny element wyszkolenia policjanta, podwyższania umiejętności oraz kształtowania odpowiednich nawyków bezpiecznego i sprawnego obchodzenia się z bronią palną. Umiejętności te decydują często o zdrowiu, a nawet życiu stróżów prawa oraz osób postronnych. Policjanci doskonalili swoje umiejętności na strzelnicy w Czechowicach-Dziedzicach.

Zajęcia odbyły się pod czujnym okiem instruktorów strzelań policyjnych. Przed przystąpieniem do części praktycznej, instruktorzy omówili zasady obowiązujące na strzelnicy i podczas samego treningu. Zajęcia kończyły się egzaminem.

Szkolenie strzeleckie jest integralną częścią szkolenia i doskonalenia zawodowego policjantów. W czasie szkoleń stróże prawa ćwiczą umiejętności w posługiwaniu się różnymi rodzajami broni. Do treningów przystępują policjanci wszystkich pionów: prewencyjnych, kryminalnych i logistycznych. Podczas zajęć policjanci ćwiczą strzelanie szybkie, sytuacyjne i dynamiczne.

ab / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.