czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 16 maja 2015
  • 19 maja 2015
  • wyświetleń: 4417

Cyrk Arlekin odwiedzi Czechowice

Za nami:

Arlekin to jeden z popularniejszych cyrków w Polsce. Od 1998 roku prezentuje swoim fanom przedstawienia, które nie tylko bawią ,ale także sprawiają, że widz przenosi się w zupełnie inny świat. Teraz cyrk postanowił odwiedzić także Czechowice.

We wtorek, 19 maja o godzinie 17.30 w Czechowicach odbędzie się przedstawienie cyrkowe. Olbrzymi namiot, w którym będziemy mogli podziwiać wyczyny akrobatów i zwierząt, zostanie postawiony przy ulicy Legionów.

Cyrk Arlekin
Cyrk Arlekin odwiedzi Czechowice · fot. www.cyrk-arlekin.com.pl


W 1998 r. Dyrektorzy Cyrku Krzysztof Mazur i Julian Madej postanowili kontynuować trudny lecz piękny i pełen romantyzmu zawód artysty cyrkowego stając się właścicielami Cyrku Arlekin.Obydwaj Dyrektorzy są absolwentami Szkoły Cyrkowej w Julinku.

W swej karierze artysty cyrkowego Krzysztof Mazur występował na arenach polskich jak również międzynarodowych w sześcioosobowym zespole akrobatycznym "Terno" wykonując ewolucje na trampolinie. Julian Madej prezentował niebezpieczny lecz ekscytujący program na ruchomym trapezie (tzw. palot) pod kopułą namiotu cyrkowego w charakterze łowitora. Dwaj zapaleńcy odeszli od występów na arenie i kończąc swoje kariery artystyczne stali się właścicielami Cyrku Arlekin urzeczywistniając swoje marzenia.

Cyrk Arlekin pod ich kierownictwem jest jedną z popularniejszych imprez w Polsce, podczas której na arenie cyrkowej artyści starają się porwać widza do wspólnej zabawy. Czołowi artyści cyrkowi areny Polskiej i zagranicznej z Frankfurtu, Mińska i Kijowa prezentujący swój talent sprawiają, że turnee Cyrku Arlekin po Polsce, jaki poza granicami naszego kraju, cieszy się dużym powodzeniem. Od 2004 r. Cyrk Arlekin działa pod nazwą Agencja Rozrywkowa Mazur & Madej.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.