czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 25 maja 2015
  • wyświetleń: 2802

Plan zagospodarowania do wglądu

Od 29 maja do 29 czerwca w Urzędzie Miejskim ponownie do publicznego wglądu wyłożony zostanie fragmentu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części obszaru Gminy Czechowice-Dziedzice położonego w rejonie Osiedla "Czechowice Górne" wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Plany zagospodarowania przestrzennego części obszaru gminy Czechowice-Dziedzice wraz z prognozą oddziaływania na środowisko będzie można oglądać od 29 maja do 29 czerwca w siedzibie Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach, sala nr 003 w godzinach od 8.30 do 13.30.

Dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie planu miejscowego Osiedla "Czechowice Górne" rozwiązaniami odbędzie się 25 czerwca w siedzibie Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach, sala nr 305 o godzinie 14.00.

Uwagi dotyczące projektów należy składać na piśmie do Burmistrza Czechowic-Dziedzic, z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu, oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy do 13 lipca.

BM / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.