Wiadomości

  • 27 maja 2015
  • 31 maja 2015
  • wyświetleń: 5506

TV: singiel promujący płytę FreeTrip

Czechowicka grupa FreeTrip nagrała kolejny teledysk. Singiel "Smiling Mask" promuje nadchodzącą debiutancką płytę zespołu.

W niedzielę, 24 maja odbyła się internetowa premiera drugiego singla grupy FreeTrip. Jest to zapowiedź debiutanckiej płyty zespołu, która będzie nosić tytuł "Pain". Ujęcia do teledysku zostały nakręcone na Goczałkowickiej Szachownicy oraz w Czechowickim Pubie Galicja. Zachęcamy do obejrzenia efektów ich pracy.FreeTrip to zespół grający garage/grunge z punk rockową perkusją. Trzech młodych muzyków czerpie inspiracje z takich zespołów jak Nirvana, Blink-182 czy Kasabian. Połączenie trzech gustów muzycznych pozwala otrzymać oryginalne, szybkie i rwące brzmienie.

Zespół ma na swoim koncie wiele koncertów, a najważniejszym z nich był występ na jednym z największych w Polsce festiwali grungowych "Tribute To Seattle".

Zachęcamy do zapoznania się z twórczością FreeTrip - strona na Facebooku: http://www.facebook.com/FreeTrip02, kanał na Youtubie - http://www.youtube.com/user/FreeTrip0.

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.