czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 2 czerwca 2015
  • wyświetleń: 3634

III edycja konkursu Master of English

Dnia 20 maja bieżącego roku po raz trzeci odbył się finał konkursu Master of English, organizowanego przez nauczycieli Katolickiego Gimnazjum w Czechowicach-Dziedzicach.

Reklama

konkurs Master of English, gimnazjum katolickie
Finaliści konkursu Master of English · fot. Katolickie Gimnazjum w Czechowicach-Dziedzicach


Uczestnicy finału zostali wyłonieni spośród ponad stu uczniów szkół podstawowych drogą eliminacji, które miały miejsce w kwietniu. W piętnastoosobowej grupie najlepszych finalistów znaleźli się uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Brzechwy, Szkoły Podstawowej nr 3 im. Juliusz Słowackiego, Szkoły Podstawowej nr 5 im. Mikołaja Kopernika, Szkoły Podstawowej nr 7 im. Kazimierza Wielkiego, Zespołu Szkół im. ks. Józefa Londzina w Zabrzegu, Szkoły Podstawowej nr 3 im. Zofii Kossak-Szczuckiej w Ligocie i Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Jana Pawła II w Bronowie.

W trakcie konkursu finałowego uczniowie mieli za zadanie między innymi rozwiązać rebus, ułożyć słowne domino, uzupełnić tekst piosenki, a także wykazać się wiedzą z zakresu geografii i kultury Zjednoczonego Królestwa. W gronie trzech najlepszych finalistów znaleźli się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3. Tytuł "Master of English" zdobyła Natalia Faryna, na drugim miejscu znalazł się Bartłomiej Czech, a trzeci najlepszy wynik należał do Joanny Kaczor.

Główną nagrodą w zmaganiach był roczny kurs językowy w centrum języków obcych BEST. Konkurs był okazją ku temu, żeby sprawdzić i pogłębić swoją wiedzę, zintegrować się z rówieśnikami, a także przekonać się, że rywalizacja może przebiegać w przyjaznej i zabawnej atmosferze.

Gimnazjum Katolickie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.