Wiadomości

  • 3 czerwca 2015
  • wyświetleń: 1974

Akcja krwiodawstwa na Placu JP II

11 czerwca w Czechowicach-Dziedzicach od będzie się akcja krwiodawstwa organizowana przez hufiec ZHP.

Hufiec ZHP


Rok 2015 jest rokiem jubileuszowym dla Hufca ZHP Czechowice-Dziedzice im. Olgi i Andrzeja Małkowskich. To już 40 lat od czasu jego powstania. Cztery dekady to szmat czasu, to pokolenia wychowanych harcerzy, to tysiące wyjazdów na obozy i biwaki, masa poznanych ludzi, niezliczona ilość zawartych przyjaźni. Niejeden z nas, mieszkanców Czechowic- Dziedzic spotkał się z harcerstwem właśnie dzięki czechowickiemu hufcowi. Wielu miało krótki harcerski epizod w swoim życiu, może jeden obóz, może jedna zbiórka, inni zostali na dłużej. Jest co wspominać. 

Dlatego w dniach od 12- 14 czerwca 2015 roku czechowiccy harcerze podczas Jubileuszowego Zlotu Hufca uczczą te wielkie urodziny. 40 lat minęło... 

Ale, że harcerze mają we krwi pomaganie i tym razem chcemy pomóc. Chcemy Was zaprosić na imprezę towarzysząca, Akcję Krwiodawstwa, która odbędzie się 11 czerwca 2015roku na Placu Jana Pawała II w Czechowicach- Dziedzicach. Niech okazja do świętowania, stanie się też okazją do pomgania. Podziel się z innymi największym darem życia! 

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.