czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 3 czerwca 2015
  • wyświetleń: 3604

Gimnazjada w Zabrzegu

Trwa Gimnazjada młodzieży ze szkół powiatu bielskiego. W Zabrzegu na miejscowym stadionie rozegrano zawody lekkoatletyczne.

Reklama

Gimnazjada, Zabrzeg
Gimnazjada w Zabrzegu · fot. JJ / Powiat Bielski


W Gimnazjadzie w kategorii dziewcząt sumując wszystkie wyniki zwyciężyło Gimnazjum nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach przed Gimnazjum z Bystrej.

Indywidualnie najlepsze zawodniczki to: w biegu na 100 m. Karolina Górna z Mazańcowic, w biegu na 300 m. Alicja Wróbel z Czechowic-Dziedzic, w biegu na 600 m. Paulina Gumółka z Czechowic-Dziedzic, w skoku w dal Maja Ickiewicz z Jasienicy, w pchnięciu kulą Aleksandra Mazur z Czechowic-Dziedzic, w rzucie oszczepem Paulina Sydlewska z Czechowic-Dziedzic, a w skoku wzwyż Patrycja Piela z Mazańcowic.

Natomiast w kategorii chłopców zwyciężyło Gimnazjum z Ligoty przed Gimnazjum z Bystrej. Indywidualnie najlepsi zawodnicy to: w biegu na 100 m. Mateusz Wójcik z Ligoty, w biegu na 300 m. i 1000 m. Bartosz Niesytko z Ligoty, w skoku w dal Dominik Schabikowski z Jasienicy, w pchnięciu kulą Daniel Opaliński z Ligoty, w rzucie oszczepem Piotr Marek z Bystrej, a w skoku wzwyż Antoni Gołębiewski z Bystrej.

Wcześniej rozegrano zawody w czwórboju lekkoatletycznym szkół podstawowych powiatu bielskiego. W kategorii dziewcząt zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 1 w Jaworzu przed Szkołą Podstawową nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach.

W kategorii chłopców pierwsze miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa nr 2 z Ligoty przed Szkołą Podstawową nr 2 w Kozach.

Jarosław Jesionka

źródło: Powiat Bielski

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.