czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 11 czerwca 2015
  • 28 czerwca 2015
  • wyświetleń: 2704

Kto otrzyma Promotio Urbis?

Do 30 czerwca można zgłaszać kandydatów do tegorocznej nagrody Promotio Urbis Czechowice-Dziedzice. Nagroda jest formą wyróżnienia i uhonorowania najwybitniejszych osób związanych z Gminą Czechowice-Dziedzice

Reklama

Młodzieżowa Orkiestra Dęta
W ubiegłym roku nagrodę otrzymała Młodzieżowa Orkiestra Dęta przy Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach. · fot. MDK


- Na decyzję o tym, kto zostanie uhonorowany zaszczytnym mianem wyjątkowego promotora naszego miasta, możecie Państwo mieć wpływ sami, przedstawiając kandydatury animatorów życia kulturalnego, naukowego, sportowego, społecznego - osoby wyróżniające się w swojej pracy i pasjach - zachęcają organizatorzy plebiscytu.

Do zgłaszania kandydatów uprawnieni są: Burmistrz Czechowic-Dziedzic, Przewodniczący Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach, komisje stałe Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach oraz organizacje pozarządowe, prowadzące działalność na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice.

Nagroda może być indywidualna, bądź zbiorowa (zespół osób lub podmiotów), może być przyznawana osobie fizycznej bądź osobie prawnej. Wniosek o przyznanie nagrody powinien zawierać: dane osobowe kandydata do nagrody, przedstawienie osiągnięć kandydata wraz z uzasadnieniem, ewentualną opinię autorytetu z danej dziedziny. Ponadto do wniosku można załączać opinie, kopie zaświadczeń, dyplomów, wyróżnień etc.

Wypełnione wnioski - zgłoszenia kandydatów, zgodne z zamieszczonym wzorem, przyjmowane są w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach, Plac Jana Pawła II 1, w Biurze Podawczym, w zamkniętych kopertach z opisem: "Promotio Urbis A.D. 2015" - w nieprzekraczalnym terminie do 30 czerwca.

Pobierz:
Regulamin przyznawania nagrody „Promotio Urbis Czechowice-Dziedzice”
Wniosek o przyznanie nagrody "Promotio Urbis Czechowice-Dziedzice"

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.