czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 12 czerwca 2015
  • wyświetleń: 4122

Talent Show w ZS Silesia - zdjęcia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj

Za nami pierwsza edycja "ZS Silesia talent Show". W turnieju muzycznym wzięli udział reprezentanci wszystkich obecnych w tym dniu klas.

Reklama

Uczestnicy śpiewali wybrane piosenki, a oceniało ich jury w składzie: uczniowie - Marta Górzyńska i Marek Szymik oraz nauczyciel Łukasz Ćwiertnia i muzyk Tomasz Janusz. Uczniowie - artyści reprezentowali zróżnicowany poziom, a wypowiedzi jury nieraz zaskoczyły śpiewających i widzów. Każdy miał swoich kandydatów do zwycięstwa. Gościem specjalnym był absolwent technikum informatycznego Łukasz Jonkisz, który oprócz grania w szkolnym zespole, zaśpiewał piosenkę zespołu Poparzeni kawą trzy - "Kawałek do tańca". Swoje umiejętności zaprezentował także początkujący basista Filip Sojka wykonując "solówkę".

Dziękujemy zespołowi Big Band za oprawę muzyczną. Podziękowanie kierujemy również do absolwenta technikum informatycznego Kamila Macheja za przygotowanie techniczne turnieju.

Talent Show w ZS Silesia - 06.2015 · fot. ZS Silesia


Po zmaganiach muzycznych chętne osoby wzięły udział w warsztatach origami, wykonując eko-żurawie. W międzyczasie odbyła się sesja zdjęciowa "Letni kwiat", podczas której uczniowie zaprezentowali się w kwiatowych kreacjach oraz wiankach i elementach kwiatowych wykonanych przez Szkolne Koło Rękodzieła. Dziękujemy także panu Mariuszowi Maławemu za przeprowadzenie zajęć sportowych dla grupy młodzieży.

Na zakończenie emocjonujących zmagań można było zjeść smaczną kiełbaskę z grilla.

Słowa wdzięczności kierujemy w stronę wszystkich osób, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się i pomogły w realizacji szkolnego wydarzenia - a przede wszystkim zaangażowanym w działanie uczniom. Było kolorowo, sympatycznie i wesoło.

Organizatorzy: Alicja Szafarczyk, Joanna Jero, Jarosław Grzybowski.

BM / czecho.pl

źródło: Zespół Szkół Silesia

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

ZS Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj