czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 12 czerwca 2015
  • 14 czerwca 2015
  • wyświetleń: 3483

Trwają prace nad strategią gminy

Rozpoczęły się konsultacje społeczne związane z utworzeniem nowej strategii rozwoju naszej gminy. Udział w jej planowaniu mogą wziąć wszyscy mieszkańcy Czechowic-Dziedzic.

Reklama

lotnicze,ratusz,plac jana pawła,z lotu ptaka,urząd
Czechowice-Dziedzice · fot. Oskar Piecuch / czecho.pl


W tym roku kończy się okres planistyczny obowiązującej strategii rozwoju Czechowic-Dziedzic, przyjętej uchwałą w październiku 2001 roku. W związku z tym został przygotowany projekt nowej strategii rozwoju gminy z horyzontem planistycznym, sięgającym trzeciej dekady XXI w.

Strategia obejmuje okres do 2020 roku. Zarysowane w niej cele i kierunki działań powinny być punktem oparcia dla decyzji bieżących, szczególnie tych związanych z wydatkowaniem publicznych środków. Zarysowana wizja rozwoju ułatwi także ubieganie się przez gminę i inne działające tu podmioty o wsparcie finansowe ich działań ze źródeł zewnętrznych.

Urząd Miejski na opinie mieszkańców czeka do 2 lipca. Do zgłaszania uwag można posłużyć się formularzem, który - podobnie jak projekt strategii - znajdą Państwo w załączeniu do niniejszej informacji.

Do pobrania:

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.