Wiadomości

  • 19 czerwca 2015
  • wyświetleń: 3865

Festyn rodzinny w Przedszkolu nr 11

W dniu 23 maja (sobota) w Przedszkolu Publicznym Nr 11 od godziny 11.00 trwał Festyn Rodzinny z okazji Dnia Matki, Dnia Ojca oraz Dnia Dziecka.

Festyn rodzinny w Przedszkolu nr 11 - 23.05.2015 · fot. Publiczne Przedszkole nr 11


Przybyłych gości powitała Pani Dyrektor. Rodzicom starszaków kończących edukację, wręczyła podziękowania za zaangażowanie i pracę na rzecz naszego przedszkola.

Festyn rozpoczął się występami dzieci z poszczególnych grup. Jako pierwsze swoje programy artystyczne zaprezentowały rodzicom maluszki z gr. I i II w układach tanecznych, wierszykach oraz piosenkach. Zaraz po nich wystąpiły dzieci z gr. IV, V i VI - tańcząc Kujawiaka, Krakowiaka i Poloneza oraz grając na instrumentach muzycznych. Program artystyczny zakończyły dzieci z gr. III, - które tańczyły z kapeluszami i śpiewały piosenkę.

Po występach rodzice otrzymali od swoich pociech upominki z okazji ich święta. Niejednemu rodzicowi zakręciła się łza w oku. Szczególne wzruszenie dało się zauważyć na twarzach rodziców najmłodszych przedszkolaków. Po tak wzruszającej chwili rodzice wraz z dziećmi udali się na słodki poczęstunek.

Po krótkiej przerwie, rodziców oraz dzieci zabawiali animatorzy z "Fabryki Dobrych Pomysłów - POZYTYWKA". Były tańce, zabawy kołowe, wyścigi na nartach indiańskich, ·w których brały udział drużyny rodziców i nauczycieli. Drużyna rodziców nie dała nauczycielom żadnych szans na wygraną. Chętne osoby mogły także spróbować swoich sił w strzelaniu z łuku.

Ku uciesze najmłodszych zjawił się Kubuś Puchatek, który razem z dziećmi zatańczył tańce - połamańce i chętnie pozował do zdjęć z odważnymi przedszkolakami. Odbyła się także licytacja tortu przedstawiającego jednego z bohaterów minionków, ufundowanego przez piekarnię - cukiernię GRYGA.

Największą radość dzieciom sprawiły ogromne bańki mydlane, które dla dzieci robili najpierw animatorzy a następnie swoich sił mogły spróbować chętne dzieci. Zabawom nie było końca. Pomimo kiepskiej pogody atmosfera była gorąca a to dzięki licznie przybyłym gościom, ich pociechom oraz wielkiemu poczuciu humoru, który towarzyszył wszystkim obecnym podczas zabawy.

Aneta Olma

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.