czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 19 czerwca 2015
  • wyświetleń: 2740

Dzień Matki i Ojca w Ligocie

W środę, 10 czerwca w Zespole Szkół im. ks. prof. J. Tischnera w Ligocie odbyła się tradycyjna już uroczystość z okazji Dnia Matki i Ojca, na którą swoich rodziców zaprosili uczniowie klas I-III.

Reklama

Dzień Matki i Ojca w Ligocie - 10.06.2015 · fot. ZS im. ks. prof. J. Tischnera w Ligocie


Po oficjalnym powitaniu kolejno zaprezentowały się poszczególne klasy. Występy otworzył żywiołowy taniec do piosenki "Waka Waka" dwóch uczennic klasy pierwszej integracyjnej. Następnie dzieci pięknie przedstawiły różne wiersze i piosenki poświęcone rodzicom. Klasa druga dla swoich mam i tatusiów także przygotowała program słowno-muzyczny. Oprócz piosenki i wierszy dzieci zaprezentowały się w tańcu, do którego zaprosiły zgromadzoną publiczność. Cała sala bawiła się w rytm znanej wszystkim piosenki "Ja uwielbiam ją".

Jako ostatni wystąpili uczniowie klasy trzeciej integracyjnej. Przedstawili oni zabawną inscenizację pt. "Kogut Karol". Scena na chwilę zamieniła się w wiejskie podwórko, a uczniowie w zwierzęta zastanawiające się, co począć z niesfornym kogutem, który wszystko robi nie tak, jak trzeba. W czasie przedstawienia jeden z uczniów pokazał również swój talent muzyczny, grając kilka utworów na keyboardzie.

Cały występ zwieńczyło chóralnie odśpiewane przez wszystkie dzieci "Sto lat" zadedykowane zebranym na sali rodzicom. Każdy z nich otrzymał także prezent wykonany przez swoją pociechę.

BM

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.