Wiadomości

  • 24 czerwca 2015
  • wyświetleń: 3168

Nasza gmina odebrała nagrodę

Wysokie, siódme miejsce w kraju i pierwsze na Śląsku zajęły Czechowice-Dziedzice w Ogólnopolskim Rankingu tworzonym przez Związek Powiatów Polskich. Wyróżnienie w Rankingu za 2014 rok nasza Gmina otrzymała w kategorii gminy miejskie i miejsko-wiejskie.

Nagroda, Newsweek, Ranking Gmin i Powiatów
Gmina Czechowice-Dziedzice została wyróżniona · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Wyniki rankingu, o czym wówczas informowaliśmy, zostały opublikowane już w styczniu. Uroczyste wręczenie dyplomów oraz pucharów, zwycięzcom oraz wyróżnionym w Rankingu Powiatów i Gmin w roku 2014 odbyło się jednak dopiero teraz, dokładnie w piątek 19 czerwca. Wyróżnienie dla Czechowic-Dziedzic odebrali osobiście burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut i przewodniczący Rady Miejskiej Damian Żelazny, w czasie Kongresu Regionów we Wrocławiu.

Nagroda, Newsweek, Ranking Gmin i Powiatów
Puchar dla Czechowic-Dziedzic · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Ranking Gmin i Powiatów prowadzony jest po patronatem medialnym tygodnika "Newsweek Polska", Magazynu Gospodarczego "Fakty" oraz dziennika ZPP "Warto Wiedzieć". Gmina Czechowice-Dziedzice jest w nim notowana od wielu lat i zawsze plasuje się w pierwszej dziesiątce ogólnopolskiej - było nie było - klasyfikacji. Tegoroczne, wysokie miejsce Czechowic-Dziedzic, jest powtórzeniem ubiegłorocznego sukcesu.

Nagroda, Newsweek, Ranking Gmin i Powiatów
Dyplom dla Czechowic-Dziedzic · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.