Wiadomości

  • 27 czerwca 2015
  • wyświetleń: 2428

Nagrody dla sportowców i trenerów

Do 10 lipca można składać wnioski o nagrody i wyróżnienia burmistrza Czechowic-Dziedzic dla osób fizycznych, które osiągnęły wysokie wyniki sportowe a także dla trenerów lub innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej.

Nagrody i wyróżnienia przyznaje zawodnikom, trenerom lub innym osobom wyróżniającym się osiągnięciami w działalności sportowej burmistrz Czechowic-Dziedzic.

Wnioski o przyznanie nagrody lub wyróżnienia mogą składać związki, kluby sportowe i stowarzyszenia kultury fizycznej dla:
  • zawodników mających ukończone 16 lat oraz zrzeszonym w klubie sportowym mającym siedzibę na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice,
  • trenerów lub innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej, które są związane z klubem sportowym mającym siedzibę na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice,
  • zawodników uczestniczących w olimpiadach specjalnych, igrzyskach paraolimpijskich głuchych, a także trenerom lub innym osobom związanym z takimi zawodnikami.


Do pobrania: Wniosek o przyznanie nagrody w dziedzinie sportu

Wypełnione wnioski, zgodne z zamieszczonym obok wzorem o przyznanie nagrody lub wyróżnienia należy składać w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach, Plac Jana Pawła II 1 w terminie do 10 lipca za osiągnięte wyniki sportowe od 1 stycznia do 30 czerwca.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.