czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 21 listopada 2005
  • wyświetleń: 1121

Obfite opady śniegu

Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW w Krakowie miało rację. Temperatura spadła, spadł i śnieg. Kierowcy uważajcie - na drogach jest ślisko. Lepiej czasem wrócić kilka minut później do domu, ale wrócić cało.

To jednak nie koniec zimowych atrakcji - Biuro Prognoz Meteorologicznych z Krakowa ostrzega, że w nocy z poniedziałku na wtorek oraz przez cały jutrzejszy dzień (wtorek) na obszarze Polski południowej wystąpią obfite opady śniegu, które w połączeniu z dość silnym i porywistym wiatrem powodować będą zawieje i zamiecie śnieżne.

ups / czecho.pl

------------------------------

Informacja z 2005-11-17

Będzie zimno!

Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW w Krakowie ostrzega - dzisiaj (czwartek) może nastąpić stopniowy spadek temperatury, a przelotne opady deszczu będą przechodzić w opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Przelotne opady śniegu oraz ujemne temperatury utrzymywać się mają w ciągu najbliższych dwóch dni.

ups / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.