czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 14 lipca 2015
  • wyświetleń: 2084

Konsultowali strategię rozwoju gminy

Dobiegły końca konsultacje społeczne z mieszkańcami Gminy Czechowice-Dziedzice dotyczące projektu uchwały Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach w sprawie przyjęcia strategii rozwoju Gminy Czechowice-Dziedzice 2020+.

Reklama

W czasie trwania konsultacji trzy osoby przesłały do urzędu wypełnione formularze zgłaszania opinii do projektu strategii rozwoju Gminy Czechowice-Dziedzice 2020+. Zgłoszone uwagi mieszkańców to postulaty konkretnych przedsięwzięć realizacyjnych lub propozycje rozwiązań szczegółowych w danym obszarze. Wpisują się one w poszczególne kierunki działań założone w dokumencie, co zostało szczegółowo wykazane w raporcie z konsultacji.

Biorąc pod uwagę charakter opinii mieszkańców, które zostały wyrażone w przebiegu konsultacji, należy zauważyć, że nie zostały zgłoszone uwagi krytyczne w stosunku do treści projektu. W związku z powyższym projekt uchwały Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach w sprawie przyjęcia strategii rozwoju Gminy Czechowice-Dziedzice 2020+ pozostaje bez zmian.

Pobierz Wyniki konsultacji społecznych

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.