Wiadomości

  • 14 lipca 2015
  • 18 lipca 2015
  • wyświetleń: 5879

Zlot food trucków w Starej Kablowni

Za nami:

Zlot food trucków, gokarty i konkursy z nagrodami, a to wszystko w iście europejskim stylu! Co zrobić, żeby stać się częścią tej przygody? Przyjść do Starej Kablowni i przyłączyć się do wspólnej biesiady.

W wakacyjnym nastroju Stara Kablownia zaprasza na dwa dni pełne zabawy. Przygotowane atrakcje ucieszą zarówno dzieci, jak i dorosłych. Wszystko to będzie miało miejsce już w najbliższy weekend - 18 i 19 lipca.

Podczas pikniku najmłodsi będą mogli m.in. bawić się w dmuchanym zamku, skakać po trampolinie, jeździć samochodzikami elektrycznymi oraz przeżyć niesamowitą przygodę w 3D. Nie zabraknie także gier, zabaw i licznych konkursów z nagrodami!

Stara Kablownia zaprasza także na wielkie grillowanie. Na ruszt trafią dania europejskie i nie tylko. Dodatkowo na pikniku pojawią się food trucki ze smacznym jedzeniem i pysznymi napojami.

Jedną z największych atrakcji podczas pikniku będzie tor gokartowy, a dla śmiałków zostaną zorganizowane mistrzostwa, podczas których uczestnicy będą walczyć o puchar Centrum Handlowego Stara Kablownia! Kto zostanie mistrzem i stanie na podium? Odpowiedź już w najbliższy weekend!

Najlepsza zabawa czeka w Starej Kablowni w dniach 18 i 19 lipca w godzinach 11.00-18.00.

Zlot food trucków w Starej Kablowni

BM / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Stara Kablownia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj