czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 15 lipca 2015
  • wyświetleń: 1824

LGR opracowuje nową strategię

Dobiegł końca okres realizacji Programu Operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013", wdrażanego także na obszarze Bestwiny i Czechowic-Dziedzic, za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka Bielska Kraina. W związku z tym, LGR przygotowuje się do aplikowania o przyznanie kolejnych środków finansowych w ramach Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze 2014-2020 na obszar Bielskiej Krainy.

Reklama

Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka Bielska Kraina rozpoczęła opracowywanie nowej Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. Stowarzyszenie podkreśla, iż zależy mu na tym, aby wydatkowanie nowych środków unijnych odpowiadało prawdziwym potrzebom mieszkańców. LGR prosi więc o wypełnienie ankiety, dzięki której chciałaby poznać opinię mieszkańców na ten temat. Ankieta skierowana jest do osób zamieszkujących obszar LGR Bielska Kraina tj. gminy Bestwina, Czechowice-Dziedzice, Jasienica, Jaworze oraz Wilamowice. Ankieta dostępna jest tutaj.

Jednocześnie zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka "Bielska Kraina" zaprasza na spotkania dotyczące tworzenia nowej Lokalnej Strategii Rozwoju i analizy SWOT obszaru, które odbędą się:
  • 21 lipiec, godz. 13.30 - spotkanie dla podmiotów z branży rybackiej;
  • 22 lipiec, godz. 8.30 - spotkanie dla mieszkańców, przedsiębiorców, organizacji pozarządowych oraz innych zainteresowanych podmiotów z obszaru Bielskiej Krainy.


Spotkania odbędą się w siedzibie Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka Bielska Kraina, przy ul. T. Regera 81 w Bielsku-Białej. Ze względów organizacyjnych organizatorzy proszą o wcześniejsze zgłaszanie się do udziału w spotkaniach, telefonicznie pod numerem (33) 810-57-35 lub e-mailowo: biuro@bielskakraina.pl do dnia 17 lipca.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.