czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 27 października 2005
  • wyświetleń: 11781

Zbieraj punkty

Reklama

Będąc klubowiczem portalu czecho.pl zbierasz punkty. Za co przyznajemy punkty? - możliwości jest wiele. Przede wszystkim za staż, za refleks i zdolności dziennikarskie oraz fotograficzne. Szczegóły poniżej.

Punkty za staż - Im dłużej jesteś z nami, tym więcej punktów otrzymasz. Za każdy miesiąc w klubie czecho.pl, na Twoje konto wędrują 2 punkty. Punkty za staż przyznawane są w każdy ostatni dzień miesiąca.

Punkty za refleks i zdolności dziennikarskie oraz fotograficzne - Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia, wiesz coś, o czym my jeszcze nie napisaliśmy, zrobiłeś zdjęcie, którego jeszcze nie mamy – wyślij je do naszej redakcji, a my przyznamy Ci punkty za ich wykorzystanie. Za wykorzystany news przelewamy 10 punktów, za wykorzystane zdjęcie także 10 punktów. Punkty przyznawane są zaraz po wykorzystaniu materiałów przez redakcje portalu czecho.pl.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.