czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 października 2005
  • wyświetleń: 11694

Zbieraj punkty

Będąc klubowiczem portalu czecho.pl zbierasz punkty. Za co przyznajemy punkty? - możliwości jest wiele. Przede wszystkim za staż, za refleks i zdolności dziennikarskie oraz fotograficzne. Szczegóły poniżej.

Punkty za staż - Im dłużej jesteś z nami, tym więcej punktów otrzymasz. Za każdy miesiąc w klubie czecho.pl, na Twoje konto wędrują 2 punkty. Punkty za staż przyznawane są w każdy ostatni dzień miesiąca.

Punkty za refleks i zdolności dziennikarskie oraz fotograficzne - Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia, wiesz coś, o czym my jeszcze nie napisaliśmy, zrobiłeś zdjęcie, którego jeszcze nie mamy – wyślij je do naszej redakcji, a my przyznamy Ci punkty za ich wykorzystanie. Za wykorzystany news przelewamy 10 punktów, za wykorzystane zdjęcie także 10 punktów. Punkty przyznawane są zaraz po wykorzystaniu materiałów przez redakcje portalu czecho.pl.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.