czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 17 lipca 2015
  • wyświetleń: 2836

Sukcesy sportowe czechowickich szkół

W zawodach Śląskiego Szkolnego Związku Sportowego w Katowicach wysokie miejsca zajmowały szkoły z powiatu bielskiego, w tym także z gminy Czechowice-Dziedzice.

Reklama

W rywalizacji Szkół Podstawowych w tenisie stołowym dziewcząt III miejsce zajęła SP Ligota. W zawodach na szczeblu gimnazjum pierwsze miejsce w województwie śląskim w sztafecie 4 x 100m chłopców zajęło Gimnazjum nr 3 z Czechowic-Dziedzic, a IV miejsce w piłce plażowej chłopców wywalczyli uczniowie Gimnazjum nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach.

Z kolei na Licealiadzie IV miejsce w siatkówce plażowej chłopców zajęła ZSTiL z Czechowic-Dziedzic. Odnotować należy jeszcze, że w ogólnopolskim finale w biegach rozstawnych IV miejsce w sztafecie 4 x 100 m chłopców zajęło Gimnazjum nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach.

najlepsi lekkoatleci powiatowej Licealiady
Najlepsi lekkoatleci powiatowej Licealiady. · fot. Starostwo Powiatowe


Biorąc pod uwagę sportową rywalizację na szczeblu powiatowym to spośród szkół ponadgimnazjalnych najlepsi okazali się uczniowie z Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych Czechowice-Dziedzice przed LO Kozy i LO Czechowice-Dziedzice.

Najlepszym sportowo gimnazjum zostało Gimnazjum z Bystrej, przed Gimnazjum z Ligoty i Gimnazjum nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach. Klasyfikacja wśród najmłodszych zawodników przedstawia się następująco: I miejsce w powiecie bielskim Szkoła Podstawowa z Czańca, II miejsce SP nr 1 z Jaworza, a III miejsce SP nr 5 Czechowice-Dziedzice.

BM / czecho.pl
źródło: Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.