czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 21 lipca 2015
  • 28 lipca 2015
  • wyświetleń: 2695

Nagrody dla najlepszych firm

Starosta Bielski zaprasza wszystkich przedsiębiorców z terenu powiatu bielskiego do udziału w kolejnej - VI edycji konkursu o nagrodę Prezydenta Miasta Bielska-Białej, Starosty Bielskiego oraz Prezesa Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej - "Firma Roku 2015".

Reklama

Aby zgłosić swój udział w konkursie "Firma Roku 2015" wystarczy pobrać, wypełnić i odesłać na adres jednego z organizatorów konkursu; formularz zgłoszeniowy. Zgłoszenia przyjmują:
  • Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej, ul. Wzgórze 19, 43-300 Bielsko-Biała,
  • Urząd Miejski w Bielsku-Białej, Plac Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała,
  • Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej, ul. Piastowska 43, 43-300 Bielsko-Biała.


Zgłoszenia udziału w konkursie "Firma Roku 2015" należy dostarczyć na jeden z podanych adresów, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 12 sierpnia.

Kapituła Konkursu "Firma Roku 2015" w trakcie Gali Finałowej, która odbędzie się w październiku br., w murach Teatru Polskiego w Bielsku-Białej przyzna wyróżnienia oraz nagrody w postaci statuetki Dedala w dwóch kategoriach: Firma Roku 2015 Miasta Bielska-Białej oraz Firma Roku 2015 Ziemi Bielskiej. Dodatkowo Kapituła Konkursu przyzna nagrodę specjalną w konkursie - Złotego Dedala - osobie, firmie lub instytucji, która jej zdaniem miała największy, pozytywny wpływ na gospodarkę Subregionu lub zanotowała w tej dziedzinie największe osiągnięcia.

aka / czecho.pl

źródło: Powiat Bielski

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.