czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 3 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 1389

Wakacje z "Siódemką"

W okresie wakacji uczniowie szkoły podstawowej nr 7 uczestniczyli w Półkoloniach zorganizowanych w placówce. Miały one charakter edukacyjno-rekreacyjny. Głównym celem zorganizowania Półkolonii było zapewnienie dzieciom aktywnego i bezpiecznego wypoczynku w czasie wakacji letnich.

Reklama

Wakacje z "Siódemką" - 07.2015 · fot. Szkoła Podstawowa nr 7


Wśród uczestników znalazły się dzieci z klas 1-6, brały one udział w ciekawych zajęciach, zadaniach oraz atrakcyjnych wycieczkach, m.in. w wycieczce autokarowej do Bielska-Białej - zwiedzanie miasta, wycieczce autokarowej do Ustronia - zwiedzanie Leśnego Parku Niespodzianek, przejście ścieżkami przyrodniczymi, udział w pokazie przelotów ptaków drapieżnych, zwiedzanie Ustronia, rekreacji na basenie i świeżym powietrzu, gry i zabawy na placach zabaw oraz w wycieczce pieszej do "Leśniczówki" w Goczałkowicach - zwiedzanie stadniny koni, przejażdżki konne i ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Dzieci były zadowolone, uśmiechnięte, a największą przyjemność sprawiło im karmienie zwierząt z ręki w Leśnym Parku Niespodzianek. Wszyscy byli pod wielkim wrażeniem!

Bardzo dziękujemy Dyrekcji naszej szkoły za umożliwienie zorganizowania Półkolonii w szkole oraz paniom E. Apryjas, B. Gajos i K. Rus za opiekę i przeprowadzenie zajęć.

Szkoła Podstawowa nr 7 / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.