czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 4 sierpnia 2015
  • 5 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 5802

Zagraj w paintball w Kaniowie

Paintball jest sportem, który aktywizuje szybkość myślenia, zdecydowanie i determinację a siła, prędkość, wiek czy płeć nie mają większego znaczenia. Aby wygrać należy wykazać się sprytem, inteligencją, często dużym opanowaniem na polu gry. Swoich sił będzie można spróbować w Kaniowie!

Reklama

W niedzielę, 9 sierpnia rusza poligon w Kaniowie. Na miejscu działać będzie wypożyczalnia sprzętu z dostępnymi markerami, maskami, butlami oraz mundurami. W ofercie znajdą się także imprezy dla grup zorganizowanych oraz wolne strzelanie.

poligon do paintballa
Poligon do paintballa w Kaniowie. · fot. Adrenalina- Paintball Kaniów


Paintball jest grą na kulki z farbą, w której wykorzystując sprzęt painballowy należy wykonać określone zadanie. Aby tego dokonać należy eliminować (wykluczać z gry celnym trafieniem) przeciwników z pola gry, gdy zajdzie taka potrzeba. Samemu zaś nie dać się trafić, wykorzystując własne umiejętności, różnorodność terenu oraz nieuwagę przeciwnika.

Jest to sport, który wprawia w aktywny ruch całe ciało, każdą partie mięśni, integruje grupę, zmusza do działania w zespole, logicznego myślenia i przewidywania oraz konsekwentnie i symbolicznie karze za niewłaściwy ruch w survivalowej symulacji. Jest sportem zawsze pozytywnej emocji, dużej dawki adrenaliny oraz źródłem niezapomnianych wrażeń.

BM / czecho.pl
źródło: gminabestwina.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.